Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gondom van a Tomb Raider...

Sütnivaló kérdése:

Gondom van a Tomb Raider Anniversary játékkal. Nem lehet a videó bejátszásokat magyarítani win 7 op. Rendszeren. Csak a régebbi verzióval sikerült magyarítani. Valakinek valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Már ildomos legalább egy idegen nyelvet alapszinten ismerni és beszélni
2018. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alapszintű idegen nyelvtudás nem fogja elindítani a magyarítást, ide informatikai szaktudás kell. Jelezd a készítőknek, van fórum az oldalukon, hátha tudnak segíteni benne.
2018. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igaza van mindkettő válaszadónak, csakhogy én úgy szerettem volna megoldani, hogy az átvezető videó is magyar legyen, ami jelen esetben a win 7 op. rendszeren valamiért nem fut. Mint feljebb a kérdésemben is irtam egy "régebbi " verzióval sikerült a játékot magyarítani, melynek szerzője: Mizere Attila. De ennél a videók nem lettek magyarítva. Dehogy visszatérjek az első válaszadóhoz. -Ha mindenki "magyarításért "könyörög bármelyik programhoz, legyen az játék pl, akkor hogy hogy senki nem ért angolul?:D Miért kérik, hogy magyarítva legyen maga az alkalmazás?

A második válaszadótól kérdezem, hogy végül is kihez intézzem a kérésemet? Ki tudna segíteni ebben? A TRA. egy régi játék, lehet hogy már nem is foglalkoznak vele, s félő, hogy az operációs rendszerben lesz a hiba, és nem a magyarításban .

2018. jún. 21. 01:22
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A közösség menüpont alatt megtalálod a fórumot, minden résznek van külön témája, az Anniversaryéban jelezheted a problémát, aztán ha egy illetékes arra jár majd válaszol.


De nem hinném, hogy a win 7 a probléma, tegnap kipróbáltam win 10-en, a magyarítás elindul, csak a játékot nem találja (steames verzió esetén)

2018. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pont ez a gondom nekem is. sokat fogok szenvedni mire megtalálom a jó megoldást.De azért köszönöm. Csak remélni tudom, hogy meglesz a hiba forrása . :) Köszönöm
2018. jún. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!