Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leállt a gépem, és nem indul...

Leállt a gépem, és nem indul el. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal játszottam Team Fortress 2-t. Egyszer csak leállt a számítógépem. Próbáltam a ramokat megigazítani, azok rendben voltak. A SATA kábeleket kicseréltem, utána sem indult el. Megigazítottam az összes kábelt, ugyan az történt. Utána biciklipumpával az összes apró részletet kitakarítottam, kifújtam. Nem segít semmi...

2018. jún. 20. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy a tápod, lehet hogy az alaplapod döglött meg, meg még pár egyéb.. mi lenne ha elvinnéd egy szervizbe?
2018. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyan áll le? ha csak simán elmegy az áram belőle akkor első körben tápra tippelnék de nem adtál semmi infót
2018. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegyél fel hőmérő és diagnosztika programot, pl Open Hardware monitor. abból kiderülhet mi a baj.


Bár, ha nem indul akkor nem a túlterhelés lehet a baj...

2018. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na most már ott tartok, hogy elindul a számítógép, sípol meg bippel egy párat de nem tölt be. A bal felső sarokban pedig egy fektetett kurzor villog (tudjátok az az egyvonalas). És ennyi! Gyerünk te paraszt, élvezd a gyönyörű villogó kurzorodat.
2018. jún. 21. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves paraszt.

Baftál leírni bármilyen információt amit kértünk.

De még arra is baftál hogy megszámold hány és milyen sípolás jön a gépből.

Ha ennyire nem érdekel vidd el egy szervizbe.

2018. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak kurzor villog, nem ír előtte ki mindenfélét? Mert akkor azt jelenti, hogy a bios nem tudja össze szedni a hardver komponenseket. Akkor az alaplap proci vagy memória hiba lehet.


Nem jelenik meg az se hogy press del to enter setup vagy ilyesmi? Vagy embléma, bármi? csak kurzor?


De ha kilistázza az alkatrészeket vagy ír valamit, és utánna nem indul el a rendszer, akkor már lemez hiba inkább.


Javaslat: vidd szervízbe, mentess le minden adatot a lemezről egy külső lemezre, hogy legalább az ne vesszen.(remélem van, ha nics erősen ajánlom hogy vegyél)


utána is csak alkatrészenként való tesztelés a működő megoldás, ahhoz meg szervíz kell, ahol be tudják tesztelni a dolgokat.

2018. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát most már működik, köszi a választ mindenkitől!


Annyi volt a probléma, hogy sok volt a por a gép belsejében... Nem tudom, h ettől hogy tudott megállni...

2018. jún. 27. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Júniusban a gépnek is melege van és a por szigetel úgy tudott megállni tőle.
2021. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!