Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó felvevő program Androidra?

Destination.k94 kérdése:

Videó felvevő program Androidra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy tudnátok olyan videó felvevő programot Androidra ami felveszi az játék hangját viszont be lehet állítani hogy az Androidon belül más hangot ne rögzítsen?

Itt arra gondolok hogy azt szeretném hogy csak a játék efektusai legyen felvéve a külső hangok mint pl az enyém vagy más az ne legyen. Nagyon sok programot ki próbáltam de a google nem támogatja hogy rögzítve legyenek a hangok és az a megoldás hogy a mikrofonnal rögzíti a hangot a program nekem nagyon nem jó mivel mindent felvesz és ezt nem lehet kikerülni. Vagy mindent vagy semmit alapon műkódik. Galaxy a5 2016 telefonom van és a frissítés óta nem tudom meg rootolni. A segítségeket előre is köszönöm!



#hang #Android #felvevő #rogtito #videorogzito #videokeszites
2018. jún. 23. 11:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!