Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fujitsu-Simemens Amilo LA...

A Fujitsu-Simemens Amilo LA 1703-as laptopra nem lehet Windows 10-re drivereket találni?

Figyelt kérdés

Szépen fut vele a Win 10 4 Gb RAM-mal,de a hangot sehogy sem tudom "belevarázsolni". Azt írja,hogy minden tökéletesen működik(hangszórók),de egyszerűen néma. Mi lehet az oka?

Minden más drivert megtaláltam,csak a hangot nem. Volt már valakinek ilyen problémája?


2018. jún. 25. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
És régebben volt hangja, amikor nem 10 volt rajta? Az eszközkezelőben hiányzik a driver?
2018. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Állítólag volt,csak nem a 10-es Windows volt rátelepítve.Hogy milyen op.rendszer volt rajta,nem tudom,mivel meghalt a vinyója és én cseréltem ki a mostanira.

Próbáljam meg újratelepíteni? Hátha telepítéskor megkeresi magának,ha be van rajta kapcsolva a net?

2018. jún. 25. 18:41
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, és a driver: szerintem nem hiányzik,mert az eszközkezelőben nem ír ki semmiféle drver gondot.

Azt írja,hogy tökéletesen működik.

2018. jún. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!