Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vibernek miért nincs üzenet...

A vibernek miért nincs üzenet értesítő hangja?

Figyelt kérdés
Én pc n a vibernek a portable verzióját használom,hang beállításnál a viberen belül minden be van állítva de semmi hangjelzést nem ad ha üzenetem jön.Csak igye az ikonom számmal jelzi ha küldenek meg egy felugró ablakkal,csak ezt nem mindig veszem észre.Lehet azért,nincs értesítő hang mert portable?

2018. jún. 25. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy van hivatalos portable. Ha nem hivatalos akkor viszont lehet, hogy egy hangfájl elérési útvonala nem passzol
2018. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


Hát nem hivatalos gondolom mert portableapps ról töltöttem le azt hiszem,a hivatalos oldalon csak telepítőset találtam.

2018. jún. 25. 18:35
 3/6 A kérdező kommentje:
És lehet valahol módosítani az elérési utat?
2018. jún. 25. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem rakod fel inkább a rendeset?
2018. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam még ezzel is szemetet a rendszerbe,amit csak tudok portabléba használok kevesebb a szemét az eltávolítás után pl.
2018. jún. 25. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Így manuálisan távolítod el. Ugyanígy kell a szeméttel is
2018. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!