Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem ebben segíten...

Valaki tud nekem ebben segíteni? ) (Sony Vegas videó renderelés)

Figyelt kérdés
A Sony Vegas próbaverziójában csináltam egy 5 preces videót amivel órákat szórakoztam. De kiderült, hogy ez a verzió csak 2 perces videót konvertálát és semilyen más lehetőségem nincsen. Gondoltam hátha valaki aki rendelkezik Sony Vegassal, ha elküldeném neki a videót ezt meg tudná nekem tenni? Rengeteg kis videóból van megcsinálva, és órákig tellene újra kétpercenként összefűzögetni. (Azért nem vettem meg mivel egyszer akartam használni, és mivel volt ilyen lehetőség, éltem vele)

2018. jún. 28. 21:23
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Nehezen menne az. Ugyanis neked nincs kész videód, max. egy proj filét tudnál küldeni, amihez viszont minden hozzávaló kell, a nyersanyag, kép-hang, stb.... anélkül nem lehet.
2018. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előszöris kellene, a Vegas verziószáma...10, 11, 13...


Gondolom a projectedet azért letudtad menteni....


Szóval írd meg hanyas a vegasod, ha ez meg lesz akkor megpróbálok küldeni egy linket ahonnan letöltheted a feltört verzióját és majd abban kitudod renderelni a videódat. A lényeg, hogy addig is ne töröld és ne is helyezd át a projected összetevőit, videók, zenék...stb...sehova.

2018. júl. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!