Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 5-ben, hogyan tudok úgy...

A GTA 5-ben, hogyan tudok úgy elmenteni STORY modban autót egy karakterrel, amit feltuningoltam, hogy az meg is maradjon?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik karakterrel lehet 1-1 garázst venni, ott korlátozott számban tárolhatók járművek.
2018. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azonkívül még lehet a saját házuk garázsában is.
2018. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezért jó az online
2018. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, igen tudom, hogy lehet tárolni, de csak addig amíg ki nem hozom onnan a garázsból... csak a saját járművek maradnak meg karakterenként... :(
2018. júl. 1. 01:16
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem viszed vissza a garázsba akkor eltűnik, mint minden eddigi gta-ban
2018. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na igen sajnos ez a baj... mert például adott ugye egy Infernus, aminek ugye középen van 4 csöves kivezetése kipufogónak, ami alapból iszonyat gyor, de mondjuk azt feltuningolom maxra, akkor frankón el is vész ha valami folytán hátra kellett hagynom egy küldetés közben mondjuk...
2018. júl. 1. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utcán hagyott kocsikat esetleg még keresheted az impound garage-ban. [link]
2018. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van ez egy jó hely, sokat nem kell érte fizetni, csak mázli kell hozzá... nekem pl volt olyan, hogy tök üres volt a garázs... zsaruk... :)
2018. júl. 4. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

ezért játssz vele online

ott a megvett, feltuningolt autóid nem vesznek el

2018. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!