Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy torrent...

Hogyan lehet egy torrent fájlt áthelyezni egy másik mappába, és onnan seedelni tovább?

Figyelt kérdés

Tehát egy fájlt akarok egy másik helyről tovább seedelni!

Mindennel együtt áthelyezni! Mintha oda töltöttem volna le!

qBittorrent

qTorrent



2018. jún. 30. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb klikk a torrenten/set location, kiválasztod az új mappát és leokézod.
2018. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előbb át kell helyezni a fájlt és utána át állítani a programban, vagy átállításnál áthelyeződik automatikusan?

Mert nem akarom, hogy letöltse még egyszer!

2018. jún. 30. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért csinálod a kliensből, mert akkor egyszerre áthelyezi a fájlokat és átírja az útvonalat is, minden folytatódik tovább. Azt hittem eleve ezt kérdezed és erre is válaszoltam.


Ha nem sikerülne akkor sem kell kétségbeesned, ha letölteni kezdene akkor egyszerűen lestoppolod és megnézed mi nem jó. De ezt nem is lehet elrontani.

2018. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy külső merevlemezre töltöttem le őket és minden bedugásnál elkezdi őket letölteni újra! Ráadásul a fájlok egyszer vannak meg, de újra számolja őket az oldalon!
2018. jún. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!