Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tennem ha a laptpom...

Mit kell tennem ha a laptpom kiirja hogy windows licence hamarosan lejár?

Figyelt kérdés
a gépházba kūld,de nem tudom mit kell csinálni.
2018. júl. 3. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom "tört" verziód van. A programot újból le kell futtatni.
2018. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen jól mondja egyes.

általában microsoft toolkitet, vagy kmspicot használnak,

2018. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a hivatalos terméket.
2018. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igy vettem euronics-ba.nem csináltam vele semmit.a facebooknál meg az emailjeim megnézésénél ki is fújt a tudomány.tudnátok esetleg kicsit részletesebben segíteni?köszi...:)
2018. júl. 5. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Tippek: Mikor vetted? Euronicsba mennék kérdezni. Van az alján matrica reg kóddal, van leírás a gépről? Aktiváltátok a windowst? Számlán szerepel a windows is?
2018. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írták esetleg, hogy ez csak egyszeri használatos eredeti windows? Mert ilyen is van. Aztán ha lejár a licenc akkor cseszheted...


Vaaagy valahol a laptopon esetleg a hátulján vagy az elején, vagy a dobozában vagy a dobozán vagy egyik kis zacsiban van egy kis színes papírocska amin van egy hosszabb SERIAL szám ami a windowshoz van.


De az is lehet, hogy már kidobtad :)

Ha sehol nem találsz ilyet, akkor megcsörgetheted az euronics-et, és elmondják, hogy mit kaptál a pénzedért.


Ha csak 1 évet vagy párat, és nem többet akkor vehetsz egy eredetit, vagy egy törtet leszedhetsz.

2018. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!