Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zárolt képfájl feloldása?

Zárolt képfájl feloldása?

Figyelt kérdés
Hali. Leszedtem egy ISO képfájl-t ( Ncore-ról a The sims 4 seasons-codex) mikor megakarom nyitni Deamontools-ban azt írja ki, hogy a kép fájl zárolva van. Az ISO fájl tulajdonságaira rámegyek az általános fülnél a tiltás feloldásra rámegyek sikerült a tiltást feloldanom,de továbbra is azt írja ki,hogy zárolva. Tudtok ebben segíteni azon kívül menj el és vedd meg a boltba? Köszi előre is a válaszokat.

2018. júl. 3. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem töltött még le teljesen és fogja a torrent kliens. Először is nézd meg, hogy biztos, hogy befejeződött-e a letöltés, ha igen, akkor próbálj meg egy másolatot készíteni róla egy másik mappába. Ha nem sikerül, akkor valami még mindig fogja fájlrendszer szinten. Próbáld meg bezárni a torrent klienst, vagy indítsd újra a géped.
2018. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a tiltást nem csináltam meg azt hittem,hogy ezzel megoldom az előtt azt írta mellette nem nagyon emlékszem,de hogy egy másik számitógépről lett leszedve vagy valami ilyesmit nem nagyon emlékszem rá, hogy volt leírva, nem tudom láttál e már ilyet és sejtenéd mire gondolok :)
2018. júl. 3. 16:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi a hasznos választ én voltam nagyon szőke :D más oldalról is szedtem le és megegyezett a neve meg gondolom így minden és emiatt még a másik oldalról töltött le nem jött ezt írta ki :DDDD Bocsi a felesleges kérdésért csak hirtelen nem tudtam (Y)
2018. júl. 3. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem annyira értettem, de ne fírtassuk. Akkor ezek szerint sikerült bepattintani DaemonTools alá. Egyébként Windows 8-tól nem kell DaemonTools, be tudja mount-olni a Windows saját magától is az .iso fájlt új meghajtóként.
2018. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!