Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma töltöttem le a sony vegas...

Ma töltöttem le a sony vegas pro 14-et és úgy ahogy kell, meg is vágtam egy videót, ami már eleve fel volt gyorsítva, így nincs alatta hang. Többi elnt?

Figyelt kérdés
Viszont mivel szeretnék alá zenét berakni, ezért (utánajártam, hogy hogyan kell) beillesztettem a videó alatti sávba a zenét. Na már most, a zene egyáltalán nem hallható, sőt a videó maga el sem akar indulni, de fogalmam sincs, hogy miért van ez?

2018. júl. 4. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, elvileg megnyitod vagy be-importálod a fájlokat mondjuk egy mp4 videófájlt, azt fogod és lehúzod alulra.

És ugya bal oldalt külön rendezi, hogy melyik audió illetve video file rész. És egyenként is tudod törölni.


Ha kivágsz egy részt a videóból, és raksz alá egy másik zenét simán lehúzod csak alá, aztán kijelölöd elejétől a végéig és "Reminder" rögzíted mondjuk 1280x730 mp4-be akkor annak jónak kell lennie.


Kismillió videót szerkesztettem már benne, ennek jónak kell lennie.

2018. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!