Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kéne de honnan?

Kéne de honnan?

Figyelt kérdés

Van egy marvo m316 os gamer egerem de nem kaptam hozzá driver telepítő lemezt tudnátok nekem segíteni olyan oldalt mutatni amin le tudom tölteni mert én nem találtam Mert jó lenne már beállítani ezt az egeret hogy hogy világítson,stb

Mert tuti van hozzá driver jól jönne mert ha kikapcsolom a gépet ez még tovább világít azt szeretném beállítani hogy ha kikapcsolom a gépet Az egér ne világítson na meg persze mást is tudok

Segítsetek légyszi!



2018. júl. 9. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egy hatvanszor újracsomagolt generic kacat, sok sikert a kereséshez...
2018. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán ez lesz az: [link]

Viszont a "Kikapcsolom a gépet és az egér ne világítson"-t a BIOS-ban tudod beállítani. Ki kell kapcsolni azt a beállítást, hogy az USB-s cuccok a gép kikapcsolása után is kapjanak áramot.

2018. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig a gyártó weboldaláról lehet összeszedni a szükséges drivereket, ez a hivatalos terjesztési forrás. Ezen felül esetleg tematikus gyűjtőoldalra kikerül. A hivatalos oldalán nincs.


Az persze nem biztos, hogy egy noname gamernek csúfolt átlag egérnek tényleg lesz drivere. Megnéztem, van olyan áruházi oldal ahol leírják valamelyik "Marvo" egérhez hogy egyszerű PnP eszköz, nincs szükség driverre hozzá, így lehet tényleg nincs is. Attól hogy egy egérnek agresszív a design-ja, mintás a felülete és világít, még nem lesz gamer egér belőle, de parasztvakításra jó. A játékos hardverek teljesítménye az amitől játékra valóak, nem a kinézete.

2018. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg van a nyari vakaciobol, problaj plusz penzt szerezni mert ez egyik aruhaz oldalan 40+ kommentbol itelve fel even belul elromlik.
2018. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De amíg nem romlik el, addig hadd használja már :D
2018. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak írom

Ezt én is megtaláltam de kalap szart nem ért, telepítettem de kéri hogy dugjam be az egert na jó kihúztam aztán ujra bedugtam de semmi.

2018. júl. 9. 17:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg lehet jól mondjátok ez csak egy bovli gamer egér

Majd nézek másikat.

Tudtok azért mondani itt néhány jó gamer egeret?(vezetékest)

2018. júl. 9. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor azt olvastam, hogy "gamer egér", biztos voltam benne, hogy világító villámok, sárkány, vagy skorpió lesz rajta. És nyertem.
2018. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!