Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnék...

Milyen programmal tudnék SonyEricsson telefont függetleníteni?

Figyelt kérdés
Szeretném függetlenné tenni a telefonomat. Úgy tudom vannak olyan progik, amik IMEI szám alapján generálnak egy kódot, amelyet be kell írni az unlock menübe (<**<). Esetleg valaki tudna nekem küldeni egy ilyen kód generátort?
2010. jún. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson telefonokra nem tudsz kód generátorral kódot számolni. Ezeket a telefonokat csak kábellel vagy boxal tudod függetleníteni. A kód generátoros megoldás csak egyes Nokia, Samsung, LG Alcatel stb (sajnos Sony Ericsson pont nem) működik.
2010. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Az az igazság, hogy voltam ma négy GSM-ben is, és mindenhol napokat kell várni, hogy kifüggetlenítsék. Nekem meg holnapra kéne, külföldi utazás miatt. De akkor lehet veszek valami olcsó, független telót..
2010. jún. 18. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Ööö és Samsung L700-ast? :) Kiírok erre is egy kérdést..
2010. jún. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!