Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Macbook?

Miért nem működik a Macbook?

Figyelt kérdés

Adott egy 2010-es Macbook Pro.

Eddig tökéletesen működött,egyszer csak lefagyott,és nem reagált semmire.

Kikapcs gomb hosszú nyomásával leállitottam,azóta érdekes hibát produkál.

Bekapcsolásnál,mikor kéri a jelszót,akkor még be tudom írni,a tapipad is működik.

Amint elindul a rendszer,onanntól se a billentyűzetet,se a tapipadot nem érzékeli.

Először azt hittem valami hardveri hiba.

De akkor bekapcsolásnál még miért működik a billentyűzet?

Szerintetek mi okozza a gondot?

Telepítsem újra,vagy van más megoldás is?


Volt már olyan nemrég,hogy a jelszó beírása után egy nagyon hosszú szöveget dobott ki,majd újraindult.(Később megtudtam,hogy ezt nevezik kernel pániknak) Ezt megcsinálta kb 200-szor,és utána mint ha mi sem történt volna,működött rendesen.Lehez,hogy ez is el fog múlni valamikor?


2018. júl. 12. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A kernel panic, főleg ennyiszer általában hardver hibára utal, és nem fog "elmúlni".


1. Megpróbálhatod az SMC reset-et, hátha segít.


2. Ellenőrizheted a fájlrendszert, bár az „szürke halált” nem nagyon okoz, igaz, hogy meglepetéseket igen, főleg, ha már nem javítható a sérülés újratelepítés nélkül.


3. Újratelepítheted, hátha..


4. Aztán elviheted szakemberhez, ők fognak pontos diagnózist adni.


Ez a sorrend szerintem jó lesz.

2018. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!