Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azonos nagyságú fájlok törlése?

Azonos nagyságú fájlok törlése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan program, ami ha talál egy mappában pontosan azonos nagyságú, de más nevű fájlt, képet, videót, akkor törli őket és csak egyet hagy meg? Megbízható programra gondolok. Rengeteg képem és videóm van egy mappában, de kül. nevűek és csak a helyet foglalja és erre keresek valami megoldást. Köszi előre is!
2018. júl. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért én nem csak a nagyságot nézném, hanem a tartalmat is. Nekem van számtalan tök egyforma méretű fájlom teljesen eltérő tartalommal (fotók).
2018. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És esetleg azt ki lehet szűrni valahogy? Hogy azonos méret de különböző tartalmat ne töröljön?
2018. júl. 13. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Auslogics programja tudja ezt.
2018. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A CloneSpy-t szoktam használni erre a célra. Lehet szűrni azonos méretre, tartalomra, meg lehet adni a műveletet...


[link]

2018. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!