Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítási, hogy...

Hogy lehet beállítási, hogy ha a telefon magyar akkor az alkalmazások nyelve ne angol hanem német legyen?

Figyelt kérdés
Tehát a telefon nyelve magyar, és szeretném azt beállítási, hogy az alkalmazások nyelve angol helyett német legyen. Próbáltam az alkalmazáson belül beállítani, de ott nem ment. Van erre lehetőség, mondjuk a telefon másodlagos nyelve német legyen?
2018. júl. 15. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:

*beállítani

És a telefon Huawei p20 lite

2018. júl. 15. 13:01
 2/6 DjImipapa ***** válasza:
Semmi köze a telefon régió szerinti nyelve, illetve az alkalmazás nyelve között, ha angol egy apk, akkor angol marad!
2018. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beállítások --> Nyelv és bevitel --> Nyelv, és itt beállítod, hogy az első legyen a magyar, a második a német, a harmadik az angol.

Így ami nincs magyarul, az németül fog megjelenni, ami meg németül sincs, az angolul.

2018. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beállított a sorrendet, de akkor is angol az alkalmazás. Amikor az egész telefont átállítottam németre akkor meg német volt az alkalmazás is. De én azt szeretném ha csak az alkalmazás lenne német.
2018. júl. 15. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alkalmazások általában az oprendszer nyelvén jelennek meg, amennyiben az a nyelv (esetünkben a magyar) nem érhető el, úgy a nemzetközi, angol nyelv veszi át a helyét. Ez némely alkalmazásra nem igaz, csak azokra amikben nem lehet külön beállítani alkalmazáson belül nyelvet.


Tehát vagy németre állítod az egész telefont, vagy használod a programot angolul. Más megoldásról nem tudok.

2018. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Azért köszönöm a segítséget. :)
2018. júl. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!