Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell futtatni a játékot?

Hogyan kell futtatni a játékot?

Figyelt kérdés

A régi kedvenc játékom, az 1997-es Hercules-t akartam újra felrakni a gépre. Le is töltöttem a következő helyről: [link]


Majd a videót végignézve követtem az utasításokat. Mikor indítottam a játékot, akkor mintha betöltene a játék, bejön egy feketeképernyő majd néhány pixel is megjelenik. Azt hittem, hogy működni fog a játék. De ilyenkor kidobott, kilépett a játékból. Minden próbálkozásnál ezt csinálta.


Próbáltam setup fájlt használni, de ott mag ezt írja: "A HERC.REG fájl importálása nem lehetséges: Hiba a fájl megnyitásakor. Valószínűleg hibás a lemez vagy a fájlrendszer."


Mit lehetne tenni, hogy tudjak vele játszani?



2018. júl. 17. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel a jelenleg használt operációs rendszereddel nem fog működni, legyen az 7, 8.1, vagy épp 10. Három lehetséges út van.


1. Rákeresel erre: Hercules game on *oprendszered neve*

2. Felteszel virtuális gépként egy XP-t, vagy 98-at, és abban futtatod.

3. Egy régebbi gépet használsz, a fentebb említett rendszerek egyikével.

2018. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz, feltehetőleg vírusos:

[link]


"Mikor indítottam a játékot, akkor mintha betöltene a játék, bejön egy feketeképernyő majd néhány pixel is megjelenik."

Ezt próbáltad?

"If you have problems with video, use Alt+ENTER to switch from FULL SCREEN to WINDOW MODE. After that

you can use the Display menu to increase resolution to 640x480."

Tehát megnyomod az ALT+Enter billentyűkombinációt (ezzel kilépve a teljes képernyős módból), majd a Display menüben növeled a felbontást 640*480-ra.

2018. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtaláltam az Internet archívumban PSX emulátoros változatban:

[link]

vagy a demója:

[link]

2018. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!