Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel sor kijelölésénél...

Excel sor kijelölésénél hogyan tudom a színt változtatni?

Figyelt kérdés

Excel 2007 van az irodai asztali számítógépen, nem túl rég kaptam gépet és ha kijelölök egy sort, nagyon világos a kijelölés. Tudom valahogy annak a színét változtatni? Ha igen, hogyan? Otthon a saját gépemen szürke vagy kék (nem emlékszem pontosan) a kijelölés, de az irodainál ilyen egészen világos enyhe rózsaszínszerű.


Köszönöm szépen a válaszokat!



#2007 #Excel #színváltoztatás #sor kijelölése
2018. júl. 19. 10:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha hülyeséget kérdeztem, hagyjátok figyelmen kívül a kérdésemet.
2018. júl. 19. 10:37
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg a monitoroddal van valami gond, azért látod olyannak amilyen.


Azt nem tudom, hogy az excelben meg lehet-e ezt változtatni, de a windows-ban biztosan meg lehet.

(De ha megváltoztatod akkor minden kijelölés az új szinnel fog működni, nem csak az excelben lévő).


Win7-ben a következő képen kell : Vezérlőpult\Megjelenés és személyes beállítások\Személyre szabás, alul Ablak szine, majd Speciális megjelenitési beállitások, A megjelenő ablakban, az Elemnél lévő választó listát, engedd le és válaszd a Kijelölt elemek-et és a mellete lévő szint állitsd be olyanra amilyet szeretnél, kép : [link]


De mint a képen is látható, a sima piros kijelölés is inkább rózsaszinű lesz (valószinűleg az átlátszóság miatt).


Sok sikert. Üdv.

2018. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!