Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem van egy programra,...

Szükségem van egy programra, amivel a jelszavazott RAR fájlokat fel tudnám törni, és használni ami benne van! Van ilyen program egyáltalán?

Figyelt kérdés
Letöltöttem már 3 vagy 4 fajta ilyen rar password crackert, de egyik sem vált be. Sörgős volna!
2018. júl. 19. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sürgős volna? Ez nem az a sztori! Csúcsteljesítményű géppel kb 8-10 nap alatt megvagy, napi 12-16 órát járatva, semmi mást nem futtatva! Nem vált be a 3-4 fajta amit letöltöttél? Miért, legalább egy hónapig járattad őket összesen?
2018. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy hónap??????


Egy tízkarakteres jelszó feltörése kábé 50 év!!


Esélyed sincs!

2018. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a 3-4 amit letöltöttem azt írták, hogy nincs rajta jelszó, mégis mikor kicsomagoltam volna, kérte a jelszót.
2018. júl. 19. 19:52
 4/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg egy szimpla jelszó feltörése mocskosul nem tart hónapokig, ez az egyik, a másik pedig hogy én egy programot kértem, ami ezt a funkciót szolgálná. Írtam már egy sajátot, ami kb 4 perc alatt tört fel egy 6/7 jegyből álló kódot, ez idő alatt a jelszó előtti összes lehetséges változatot kipróbálta. Ja, hogy azt nem említettem hogy informatikus vagyok? Hmm :)
2018. júl. 19. 19:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha újabb fajta - RAR 5.0 - RAR segítségével lett tömörítve, akkor AES-256-os titkosítást kapott, amit csak a jelszavak kitalálgatásával, brute force módszerrel lehet visszafejteni.


Kellően hosszú és bonyolult jelszó esetén ezt eléggé sok - év(tized/század/ezred)ek - ideig tartana ( [link] ) kitalálni.

2018. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4-nek, vagyis a kérdezőnek!

Én pedig (#1) assembly programozó! Had ne soroljam hogy hány sebből vérzik a sztorid!

2018. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:

Egy hat jegyű kód 256 a hatodik hatványon számú lehetséges karakter-kombinációt takar. Ez szűkíthető, de nem biztos hogy szabad.

2018. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ötlet: Néha az oldal neve a jelszó. Próbáltad?
2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként 3 ingyenes progi:

* [link]

* [link]

* [link]

de csodát egyiktől se várj - lásd #5-ös hozzászólásom

2018. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam, állj le és inkább kutatgass, vagy szerezd be ugyan azt a fájlt máshonnan. Egyszerűen lehetetlen idő alatt feltörni ezeket, kivéve h ABC a jelszó XD
2018. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!