Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forza Horizon 3 pc-s vátlozata...

Forza Horizon 3 pc-s vátlozata laggol?

Figyelt kérdés
Forza Horizon 3 laggol a gépemen úgy hogy a gépem még jobb is mint az ajánlott gépigény. 1080p 60Hz-en játszok de ha lekorlátozom 30Hz-re akkor is laggol. Nem tudom mi lehet a baj az is lehet hogy a mapot tölti de akkor nem értem hogy másnak (akinek gyengébb is a gépe mint az enyém) miért nem csinál ilyet. Ami a legidegesítőbb az, hogy ultra és low beállítások melett is ezt csinálja. Valaki tud megoldást? (légyszi ne írjatok ilyeneket hogy "telepítsd újra mert ez még soha nem használt és nincs kedvem 70gigát újra letölteni.)

2018. júl. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell re korlátozni 30FPS-re ha 60hz-s monitorod van, a hz-nek az a lényege hogy amennyi FPS-ed van annyit lással valós időben, a te eseted jelen pillanatban 60hz..

Hány GB ramod van? Olvastam a játék megesz 16gigát is ami nem semmi egy autós játéktól, lehet nem a te gépet a rossz mivel a PC-s verziója elég gyengére sikerült a legjobb gépeken sincs meg a fix 60 fps max grafikán.. Nem írtad le milyen géped van, onnan sok mindenből lehetne ki indulni.

2018. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16gb ramom van egy i5 8400-as procim ès egz gtx 1060 6gb videokàrtyàm. Igen tudom hogy gyengère sikerült a pc-s vàltozat de nekem megvan (nagyjàbòl) a stabil hatvan fps inkàbb az a baj hogy beakad a kèp elèg gyakran van hogy 10mp àll a kèp
2018. júl. 20. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lassú kicsit a HDD? Ha más nincs akkor az lehet a probléma lassú az olvasási sebbesége..
2018. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdemes SSDT beletenni a gépbe
2018. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem lassú (szerintem) 7200rpm-es
2018. júl. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!