Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A sims 3 működése leállt. "...

"A sims 3 működése leállt. " Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le: Igen tudom, hogy már jó páran feltették ezt a kérdést, de sehol sem találtam rendes választ, ami megoldaná a problémát. Még a külföldi fórumokon sem.


Most töltöttem le az összes kiegészítővel együtt. (Kérlek ne mondd, hogy vegyük meg, mert nincs rá pénzünk.) Windows 7 32 bites a gépem.


Probléma mentesen elindul, majd akkor áll le, amikor sim létrehozásánál rámegyek a ruhákra. Még egy simet sem sikerült elkészítenem, mert egyből leáll sokadik próbálkozásra is.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! ♥



2018. júl. 21. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Na válasz az nincs. Ezer oka lehet, nem véletlenül nem találtál rá megoldást. Itt csak a próbálgatás lehetséges. Feltettél egy minden kiegészítőkkel megspékelt valaki által összegányolt kalóz cuccot és nem megy. Ez van.


Esetleg szedd le máshonnan, más verziót vagy csak először az alapjátékot. Ha az megy akkor lehet továbbmenni egy kiegészítővel aztán a többivel. Mint írtam, próba szerencse.

2018. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2018. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Osztom az 1. véleményét. Próbálgasd végig, ha sehogy sem jó szedd le máshonnan.
2018. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!