Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wattpadon hol lehet díjakat...

A Wattpadon hol lehet díjakat kapni?

Figyelt kérdés

A kommentben? Vagy esetleg, ha megadod a messengeres fiókodat? Ha esetleg több válasz adódik rá akkor legyenek szívesek megválaszolni!

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2018. júl. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom,a heti/havi olvasottság alapján vannak a toplisták..
2018. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy is úgy értem díjak és kihívások... ezeket a dolgokat hol küldik be?
2018. júl. 22. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a díjak, és kihívások nem igazán komolyak. Nem is értem, miért nevezik őket így. (Bár ha már itt tartunk, azt sem értem, a novellákat, írásokat, miért nevezik könyvnek? Csak azért mert van hozzá borító?)

A fent meghatározott paraméterek szerinti "könyvekbe" "belelapozva" 10 kérdést találtam, amire megjelöltek még pár embert, aki szintén válaszolt rájuk. Én ezt nem nevezném díjnak.

Többek között ilyen kérdések:

- Szereted a vattacukrot?

- Szerinted unalmas vagyok?

- Mi a kedvenc könyved?

- Mit sportolsz?

stb. Vannak egészen agyament kérdések is. Szóval már csak ezért sem nevezném ezeket díjaknak, de úgy látszik, egyesek igen.

Van valami WPGála Hungary, ahol elméletileg határidőket adnak, és valóban díjakat osztanak, de még ezt is elég komolytalannak tartom, ám annál komolyabb, mint a 10 kérdéses díjak.

Kihívásokat én szoktam hirdetni, de nem a wattpadon, hanem az FB-n, csak Destiel /Supernatural/fanfic/lmbtq+ témában, és olyankor többen írunk ugyanarra a kihívásra történeteket, de ezekre sincs különösebb díj. Bár én mostanában kerestem a "wattán" kiemelkedő Destiel novellákat, és azoknak adtam virtuális díjakat. (És belátom, ez sem komoly díjazás.)

2018. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A választ nagyon szépen köszőnöm, de, ha kihívnak az díjnak számít vagy egy külön dolognak? Szóval arra szeretném kilyukadni, ha kihívnak akkor úgyanúgy díjnak számít az is? Esetleg nem, akkol elmagyaráznád nekem? 😊
2018. júl. 23. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kihívnak, az egy kihívás / feladat teljesítése. Legtöbb ilyen kihívásnak nincs tétje, díja.

Ha díjat kapnál, olyat, amilyent pl. én is "adok", azt azért tenném, mert valamilyen formában elismerem, támogatom a munkád.

Remélem, így már érthető. :)

2018. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.. Azt hiszem már értem! Köszönöm
2018. júl. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!