Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul magától újra a gépem?

Miért indul magától újra a gépem?

Figyelt kérdés
Mikor gépezek van hogy magától újra indul. Nem miután bekapcsolom, hanem akár 2-3 óra múlva.Miért van ez??
2010. jún. 18. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kéne lesni mit ír az eseménynaplóban.. hátha.

Esetleg valami vírus csinálja...


Írj privit aztán megnézem neked távoli kapcsolatban...

ha gondolod..

2010. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértve az előzővel, de kiegészítésként: memóriahiba, és egy rossz driver is okozhatja. Egy mem.teszt nem ártana...
2010. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A vírus

B hibás táp

C portalanítsd a gépet

D valami más romlott el

E túlmelegedés

2010. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem indul el a kocsim?


Mikor vezetek, van hogy magától megáll. Miért van ez?


Ma még nem volt elég idióta kérdés...

2010. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
B,C | Vel értek eggyet de eddíg nem volt ilyen gond? Milyen a tápod? Hol a zoknim? Hol a lakáskulcsom ennyi erővel? (ezek télleg nincsenek meg). Függetlenül ettől... Valami pontosabb leírást tudnál adni? Táp, Proci, Mikor takarítottad, driverekte mikor frissítetted, a monitorod felbontása nem e nagyobb mint azt a gép elvárná, nem e terheled túl, mikori a gép, mennyit szoktad renderesen használni, mikor írtottál utoljára vírust, hangos e a gép, milyen hardvereket raktál bele utoljára vagy milyenek voltak alapból, teljes rendszer frissítést csináltás e? Ha nemérted a kérdéseket akkor inkább add magad szakértők kezébe ne piszkáldd!
2010. jún. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. Köszönöm a bunkó megjegyzéseket, tudtommal azért van ez oldal, hogy kérdezzünk ha valamit nem tudunk.

2. lehet ma már feltették ezt a kérdést vagy 100-an, de nekem nincs időm arra hogy egész nap itt kockuljak mint pl. neked, mire megtalálom a helyes választ. Nem érthetünk mindenhez.



Annyiban tudok segíteni a normális válaszadóknak, hogy 1 hete volt formázva. Januárban volt tápegység cserélve, és akkor is volt portalanítva.

2010. jún. 19. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy köszönöm a válaszát.1 hete volt újratelepítve. Nem hangos, jó a felbontása, kb. 4 napja volt vírusírtva (nod32) és töredezettség mentesítettem is.Tehát ezért nem értem hogy mi ez. De igazad van, inkább elviszem egy hozzá értő személyhez aki sokkal többet ért hozzá mint én. Köszi:)
2010. jún. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!