Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videószerkesztő,...

Van olyan videószerkesztő, amiben be tudom állítani hogy pl az 1órás filmet 6db 10percesre darabolja fel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Total commander... nem vicc, darabolod es atirod a nevuket .avi vagy nem tudom milyen formatumban volt. Az hogy 10 perc legyen azt ki kell szamolnod, hogy hany mb-s darabokat csinaljon! sok sikert.
2010. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első hülyeség,ne bíbelődj vele.

Video Splitter.Valami olyan programot keress aminek ez van a nevében.Például:


[link]

/ingyenes regisztráció után korlátozás nélkül használható/

2010. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De meglehet csinalni! :D
2010. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg csak nem játssza le semmi.Az első darabot még viszi a KMPlayer,de a többit semmi.De ha írsz csak egy formátumot amivel működik,akkor a hülyeséget visszavonom.....:)

/avit már ne írd,azzal próbáltam/

2010. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, tenyleg csak az elsot viszi, elnezest kerek! Igazabol sohasem probaltam, nem volt ra szuksegem, de nem mentegetozok hulyeseget irtam!
2010. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!