Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konzolvilágnál vásárolt már...

Konzolvilágnál vásárolt már valaki digitális letöltő kódos játékot?

Figyelt kérdés

Lenen egy játék, ami a konzolvilágnál csak letöltő kódot kapsz. Viszont személyesen venném át.


Ez hogy működik? Kapok egy kis kártyát, rajta a kóddal, vagy hogy?



#Konzolvilág #jáéték #letöltés játék
2018. júl. 28. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, viszont érdemes megnézned az ÁSZF-et hogy mi vonatkozik a digitális kódokra. Ugyanis annál nehéz reklamálni, mivel nem tudja az eladó ellenőrizni hogy tényleg rossz a kód (ami eleve kizárt, csak olyan kódokat generálnak ami egyedi és aktiválható), vagy le akarod őket nyúlni a reklamációval miután beaktiváltad a játékot. Vannak üzletek ahol kikötik, hogy nem vonatkozik a digitális kódra a reklamáció. Ha pedig kilopták a kódot és tényleg nem tudod már aktiválni, akkor a pénzed sem kapod vissza. Ebből a szempontból az online áruház sokkal biztonságosabb és rugalmasabb.
2018. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ. a kilopást hogy tudják megcsinálni? Valaki lefényképeni, leíyrja? Van kamera, csak látják nem? :/
2018. júl. 28. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
az online vásárlással csak annyi abajom, hogy sajnos nincs bankártyám :(
2018. júl. 28. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Városi legendák szerint pont a boltosok lopják ki és mellékkeresetként eladják a kulcsokat a neten, hiszen ők vissza tudják sértetlenre csomagolni a dobozokat is. Aztán te megveszed, rájössz hogy nem jó a kulcs, és esetleg a supportnak írhatsz a neten, akiknek számlával bizonyítod hogy te megvetted a játékot, és kapsz új kulcsot. Emiatt még inkább megéri kilopni a dobozból a kódot, hiszen a tolvaj is jól jár, és a vevő sem biztos hogy hoppon marad.
2018. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kazamér Ferenc válasza:
Én vettem már tőlük többször is digitális kódot. Viszont sajnos Október végén belefutottam olyanba amit nem tudtam aktiválni :( ez már egy hónapja történt és még sajnos semmi reakciót nem kaptam. steam profil teljes kép mentés számla kép szép bő levél és semmi :(
2019. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!