Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés után első...

Játékgyerek kérdése:

Windows 7 telepítés után első inditásnál hibakódot ír ki, miért?

Figyelt kérdés

Egy aser aspire 770Z laptopot kaptam nemreg,es gondoltam,h felteszem ra,mert xp volt rajta.Elsonek nem bootolt utana nagy nehezen elkezdte,de vagy kek halalt kapott,vagy ezt irta.a hibakód:

A számitógép váratlanúl újraindult, vagy váratlanúl hibát észlelt. A windows telepitéséhez az OK gombra kattintva inditsa újra a számitógépet, és inditsa újra a telepitést.

Tudom nem egy mai masina,de egy nagyon kedves rokonomtol kaptam,es szeretnek eletet lehelni bele.Btw 4-szer ujratelepitettem.



2018. júl. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a memória? 2 GB mindenképpen kell a Win7-hez. És persze kellenek a driverek is.
2018. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2gb van benne.Nem indul be a windows,szoval drivereket nem tudok leszedni.
2018. júl. 30. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az automatikus újrainditást, aztán nézd meg, mi a hibakód kékhalálnál. Lehet, hogy valamelyik kártya hibás benne. Valószínűleg a hálózati kártya.
2018. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám kikapcsolni?
2018. aug. 1. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd holnap megnezem,h mukodik e
2018. aug. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!