Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti mai napig szoktátok használ...

Ti mai napig szoktátok használni a Windows Live Messengert?

Figyelt kérdés

Ugye létezik még az MSN, tehát nem halt még meg ugyanúgy lehet használni, sőt használom is. Egy baj van vele, nagyon kevesen tudják, hogy "újra van élesztve" a Windows Live Messenger, magyarokat nem nagyon láttam még.

escargot.log1p.xyz


Ti használjátok? Mi a véleményetek róla?



2018. júl. 30. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Na várj... lemaradtam valamiről??
2018. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van ez az Escargot Messenger ügye mint linkeltem a kérdésbe. A wink.messengergeek.com oldalon csak brazilokat, spanyolokat illetve "angolokat" látok magyarokat nem nagyon. És itt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek aki használja-e a messengert még és mi a véleménye róla
2018. júl. 30. 01:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a Windows Live Messengerhez (ami világszerte leállt 2014-ben). Ez egy független fejlesztésű Instant Message szolgáltatás, amit nem meglepő hogy nem használnak a FB, Viber, Skype stb mellett.
2018. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy WLM, csak más szerveren. Szinte sok helyen hallom annó MSN sokkal jobb volt mégse használja senki ezt nem értem
2018. júl. 30. 10:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor lenne MSN ha azt a Microsoft működtetné.
2018. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy "régen ez meg az meg az jobb volt", egyrészt csak nosztalgia. Sok esetben műszakilag egyáltalán nem volt jobb, csak a régi emlékek megszépítik.


Manapság pedig, mikor sokan csak tableten meg telefonon neteznek, minimális létjogosultsága van egy mobilkliens nélküli messengernek. A piac is eléggé telített, az átlagfelhasználónak a Facebook messenger, Viber, Telegram, Skype, Signal, stb... bőven elég.

2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Én használom, a barátaim is hamarosan telepiteni fogják.


Amúgy a program ugyan az, mint egykor volt. Annyi különbséggel, hogy nem microsoft szerverhez van kötve (azokat ugye lelőtték). Nem külön lett fejlesztve, csak a programba irt ip cim lett átirva. Személy szerint jobban szeretem, mint a facebookot. Nosztalgia, nincsenek hirdetések és sok felesleges információ, nomeg ténylegesen szólásszabadság van. Ha feltörik sem tudnak meg rólad mindent...

2018. okt. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Pedig egyszerű, ma már annyira alapvető és egyszerű a skype, viber, messenger, whatsapp meg a többi, hogy nem kell még egy.

Még akkor sem ha az éppen az msn. Jó volt, szép volt, talán jobb is, mint a mostaniak, de egyszerűen mivel minidnek ugyanazokat használja, ami 1-2 akttintás és fent vagy telón, gépen stb.


Ha az msn újra alap lenne a telókon meg a gépeken, mint a google alkalmazások, akkor valszeg pörögne az msn.

De így nem, és nem is fog már.

2019. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én használom.
2019. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jarábik Róbert válasza:
Nekem is fent van ez az escargot msn.
2020. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!