Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó rendszer a Windows...

Mennyire jó rendszer a Windows 10?

Figyelt kérdés

Fogok venni egy új, elég erős gépet, és választhatok hogy Windows 7-el vagy Windows 10-el szeretném e.

Egyiket sem választom a webshopban, rendszer nélkül veszem, aztán majd itthon feltelepítem magamnak.

Melyik a jobb?



2018. júl. 30. 17:04
1 2
 11/16 zombozo ***** válasza:
0%
Windows 7 laptopom fele annyi idő alatt merül le, mint Windows 10-zel, asztali gépemen már Windows 10 van, nálam hibátlan. Azért a Windows 7 frissítéssel is gondok vannak, néha nem talál semmilyen frissítést, csak pörög a keresés, erre megoldás a Windows Update hibajavító. Asszem a 7. generációs Intel cpu-k, és a fölöttiek csak és kizárólag Windows 10-et támogatják, ez egy kényszerítő eszköz. Crackelt Windows 10-et felejtsd el, vagy állandóan vírust ír ki a vírusírtó az autokms-re, vagy 1-2 havonta újra kell aktiválni.
2018. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Semennyire sem jó a 10-es.Windows 7 a legstabilabb rendszer eddig.Egyébként lejárt támogatás után is lehet még egy ideig használni a Windows-t.Nekem van olyan ismerősöm,aki még mindig Windows XP-t használ és különösebb gondjai azzal sincsenek.Windows 10 viszont csak az energiát zabálja és a frissítései is sok gépet tönkre vágtak már.Tapasztalat alapján mondom.Nekem újabb gépem is kapott kék halált Win10 frissítés miatt.Win7 százszor stabilabb rendszer.Így szépen vissza is raktam rá a 7-est.
2018. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Windows 7-et tettem rá.
2018. aug. 3. 16:28
 14/16 anonim ***** válasza:

mindig frissít a win10 és le fagy a gépem, nem tudok semmire se rá kattintani az egérrel, de az egér mozog, sok kék halál.


Frissítés után meg rongálta a merevlemezem teljesítményét, és az ismerősöm ssd-ét egyből ki nyírta.


Win10 néha rongálja a meghajtókat, hogy vegyünk újat megint.


Frissítés előtt minden jó volt.



Múlt héten voltam orvosnál, az orvos win10 használ a laptopján és le fagyot neki, és csak reset segített, az asszisztensnek meg win7 van a gépén, semmi gondja nem volt.



Meg a win10 már fel se teszi nekem a realtek programot, se a videokártyát. Valami szutykot feltesz.



És elég jó gépem van, 4 éves.

2018. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Röviden: egy rakás hígszéklet!
2018. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek nagyobb problémáim a Windows 10-zel, bár nem régóta használon. Szerintem a 10-es jobb, mert a sebesség nem lassabb, mint a 7-nél, ráadásul sok új funkciót tartamlmaz, amitől szerintem kényelmesebb használni. Nekem speciel tetszik az új Start menü is. De ez elsősorban attól függ, hogy melyik tetszik neked.

Emellett szerintem nem érdemes új gépre 8.1-nél régebbi rendszert rakni, de ezt is te döntöd el

(saját vélemény)

(fizetett promóciót nem tartalmaz)

2018. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!