Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal, és hogyan...

Melyik programmal, és hogyan lehet egy képről kiexportálni csak egy kutyát?

Figyelt kérdés
Hogy teljesen magától körberajzolja. Ne nevessetek ki, nem értek hozzá, viszont a honlapomhoz kellene pár kép, és háttér nélkül. Nem akarok painttel vagdosni, mert bár amatőr vagyok, azt azért ki nem raknám... Artweawer-em van, az rajzolja, de nem azt jelöli ki, amit én szeretnék, sehogysem... már kezdek belefáradni, lszi segítsetek!!!
2018. júl. 30. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen magatol semmi sem fogja, a kez korbevagas a legpontosabb lehetoseg. Gimp peldaul jo ingyenes szerkeszto.
2018. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2018. júl. 30. 21:54
 3/3 tabaki ***** válasza:

#1-nek igaza van, a Paint használata nem tévesztendő össze a módszerrel. Az a lehetőségeknek csak a legalja, a többi képszerkesztő mind kényelmesebben és precízebben oldja meg. A Gimp kitűnő program, de egyszerűbb szerkesztésekhez én előszeretettel ajánlgatom ezt is:

[link]

A hasznos alapműveletek nagyjából mind benne vannak, de nincs túlzsúfolva, ezért jóval kisebb méretű -- mellesleg kezdő szinten átláthatóbb is, de ennek a jelentőségét némelyek szerintem aránytalanul eltúlozzák, úgyhogy eszem ágában sincs, hogy még én is érvként hozzam fel...

2018. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!