Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy vírusnak köszönhetően (kb...

Egy vírusnak köszönhetően (kb lassan 3 éve) eltűnt a lomtár. Amikor kiakarok törölni valamit ugyan belekerül, de a lomtár tartalmát nem tudom ki üríteni. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A lomtár ikonja sem látszik és még egy rendszergazdát is hívtunk segítsen megoldani a problémát, de még ő sem járt sikerrel.

2018. júl. 31. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyan 3 év alatt nem vitted el hozzáértőhöz, vagy szervizbe? Taps-taps.
2018. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 éve?!?!?!?!

Azóta én már 3x ujraraktam a gépet. Tedd te is azt. Főleg úgy h egy vírust bekaptál. Ki tudja mit írt át még. Az is lehet h azóta akkor figyel téged amióta akar..

az ujratelepítéssel meg még mérfölddekkel gyorsabb lesz a gép....

2018. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vagy használj egy olyan vírusírtót ahol van beépített lomtár vagy egybőli adatmegsemmisítő pl: Avast.A másik meg rakd újra a gépeden a windows-t.
2018. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvittük szervízbe is kb 4 helyre de semmit sem tudtak a lomtárral kezdeni így szüneteltetni kezdtük ezt az egészet. Mást nem írt át az a vírus csak a lomtárt írta felül.
2018. aug. 2. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra telepítés megoldja. Jelenleg ez a legegyszerűbb
2018. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!