Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megjavítani a...

GROVEFX kérdése:

Hogyan lehet megjavítani a Gta V-ben eltünő textúrák & Épületek? (Több alul)

Figyelt kérdés

Nem régen megvettem a GTA V-öt mert a kalóz változata egész jól futott a gépemen. Na igen, itt kezdődik a gond, hogy amit elindítom a játékot, és belépek a pályára (Hova máshova) akkor eltünnek a Textúrák (és az Épületek) (amúgy nem örökre, csak lassan töltenekbe újra). a Gépem a minimumot meghaladja.(Spec. alul)


Ui: Ne küldjetek ilyen válaszokat: Állítsd át Magas prioritásra, Telepísd újra (a gépet vagy a Játékot).

[Spec.: Intel Core 2 Quad Q8400 & Zotac GT 1030 2gb !!GDDR5!! és 1TB-s merevlemez, és 8 GB Ram]



2018. aug. 1. 09:23
 1/6 A kérdező kommentje:
[Cím javítás: Hogyan lehet megjavítani a Gta V-ben eltünő textúrákat & Épületeket? (Több alul)]
2018. aug. 1. 09:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz a géped harmat gyenge ehhez a játékhoz h élvezetesen lehessen rajta játszani nem hiába tölti be lassan a textúrákat ez a video kártya 2 gb videomemoriával rendelkezik a gta v 4 gb-ot eszik, min egy gtx 1050 4gb szintű kártya ajánlott! + i3 8100-ban gondolkodnék mivel a többi pl am3 paltform elavultak nem érdemes pénzt költeni max kitudsz fogni még haszbáltan valami jó i5öst ami régebbi. Szép napot.
2018. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A procid tul gyenge
2018. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell egy új gép.
2018. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne jácc asz cs
2019. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valaszokon jot nevettem :'D


Minimális gépigény:


CPU:

Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz


RAM:

4 GB RAM


GPU:

NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)


DX:

10


OS:

Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1


Tárhely:

72 GB available space


Hang:

100% DirectX 10 compatible


Megjegyzés: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification.


Nem gyenge a géped. Azt olvastam Half-ra rakod a vsyncet segíteni fog, én halfra raktam de nem xd

2019. aug. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!