Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megcsinálni a ts3...

Hogy lehet megcsinálni a ts3 szervert, hogy régi verzióval is fell lehessen menni?

Figyelt kérdés
3.0.19.4 verziós ts-em van.Újra azért nem frissítem,mert csak dll hibákat ír és amiatt nem tudom elindítani a ts3-mat. A réginél meg egy pár szerón nem tudok felmenni,mert az új verziót követeli.Hogyan tudnám ezt megcsinálni mármint van hozzáférésem ahoz a szerverhez csak nem tudom,hogyan tudnám ezt kiküszöbölni.

2018. aug. 1. 16:45
 1/2 anonim válasza:
Legegyszerűbb, ha keresel egy olyan szerver verziót, amely neked tetszik. Hisz, aki újabb TeamSpeak verzióval rendelkezik, az ugyanúgy tud csatlakozni régebbi verziós szerverekre.
2018. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az adott verziót ami pl nekem van azt telepítjük/Csomagoljuk ki az ftp szerón?
2018. aug. 3. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!