Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt a qbittorrent?

Miért nem tölt a qbittorrent?

Figyelt kérdés
Most elkezdte azt csinálni, hogy amikor átrakom a filmet akkor kiírja, hogy elakadt és nem tölt. Ilyenkor mit kell csinálni?

2018. aug. 1. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "átrakom a filmet"?
2018. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó tudom hülyén mondtam. Szóval amikor letöltöm a filmet és áthúzom a torrentbe.
2018. aug. 1. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha letöltötted a filmet akkor miért húzod a torrentbe??


Vagy csak én nem értem?

2018. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DjImipapa ***** válasza:
Ezt szerintem senki sem érti....még ő sem:)
2018. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, letöltöd a .torrent fájlt és belehúzod a torrent kliensbe, ha jól sejtem.

Van seeder?

2018. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a seeder. De igen arra gondoltam.
2018. aug. 1. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ja! Letölteni a filmet vagy a torrentfájlt, nagyon nem ugyanaz. Ha a problémát sem tudjuk körülírni akkor nehéz lesz a megoldás is.
2018. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok torrent szakértő. Próbáltam elmagyarázni.
2018. aug. 1. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Seeder az, aki feltölti épp a fájlt (esetedben a filmet).


Torrentoldalakon mindig ki van írva a seederek és leecherek száma, minden egyes torrentnél. Ha egy torrentet nem seedel senki, akkor az gyakorlatilag halott.


Ugyanis letöltéskor tulajdonképpen a seedelő (feltöltő) emberektől töltöd le a fájlt (nagy vonalakban), és ha nincs seeder, a fájlt nincs honnan letölteni.


Valószínűleg nincs seeder.

2018. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostmár értem. De ezt most kipróbáltam olyan filmekkel is amiket egyszer már letöltöttem csak letöröltem és ugyan ez a hiba az összessel. Még el se kezdi letölteni és kiírja, hogy elakadt. Leállítom majd újra elindítom, de semmi. Eddig működött, de most nem akar hírtelen.
2018. aug. 1. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!