Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamiért nagyon magasan van...

Valamiért nagyon magasan van a CPU-m!?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új számítógépet, feltelepítettem a win10-et, böngészőt,vírusírtót stb. Később telepítettem egy játékot is név szerint ''Fortnite'' telepítés közben a CPU-t feltolta 100%-ra és olyan hangja volt mintha egy traktor lenne mellettem. Nem tudom,hogy ez most normális,hogy egy ilyen kaliberű számítógép ennyitől így leterhelődik? A gépről némi információ: I5 8400 6Mag 2.8GHz, 8GB DDr4-es RAM 2400MHz, GTX 1050Ti 4GB. Vírus kizárva! Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 3. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Normál esetben, ha ennyire tekert, akkor gyorsan fel kellett rakja. Egyébként inkább az lenne a kérdés, hogy játék közben mennyire van leterhelve, mert lehet, hogy úgy nem lesz probléma.
2018. aug. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Újratelepitett windowsznál nagy valószinűség szerint a windows update a bűnös (keresi/tölti a frissitéseket).


Win10-nél nem olyan egyszerű a windows update kicselezése, de azért ezt is meg lehet oldani :


1. El tudod halasztani a frissitéseket adott idővel (csak próbaképpen kipróbálod, hogy ha el vannak halasztva a frissitések akkor is terhelődik-e a cpu).


2. Azt mondod a win10-nek, hogy fizetős (betárcsázós) interneted van, igy nem tölti le a frissitéseket.


3. Megpróbálod egy off-line programmal letölteni és alkalmazni a frissitéseket (igy a windows updatének nem lesz dolga) ehhez program : [link] leirás hozzá : [link]


4. A Serviz folyamatokból kiszeded a frissitést : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert. Üdv.

2018. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A telepito porgette 100-on vagy osszesegeben a proci kihasznaltsaga volt 100%?
2018. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A telepítő pörgette 100%-ra.
2018. aug. 4. 08:55
 5/8 A kérdező kommentje:
#1/4 Mikor a laptopomra telepítettem akkor volt vagy 1 óra most igaz felnyomta 15perc alatt 😅😅
2018. aug. 4. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:

2# Coopper nevu felhasznalo

"2. Azt mondod a win10-nek, hogy fizetős (betárcsázós) interneted van, igy nem tölti le a frissitéseket."


En nem a kerdezo vagyok, de hasonlo a problemam - illetve tobb is, a frissitesek utan egy csomo regebbi programomat letiltja, sot, eltunteti. A hocipom tele van a winfos frissiteseivel.

Hol es hogyan tudom azt mondani a Win10-nek, hogy fizetos internetem van? A lepeseket kerlek ugy ird meg, hogy egy szoke nobol vagyok... Koszonom :)

2018. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg ezt : [link]


Illetve az általam ajánlott módszerekből 3-ra részletes leirás van (illetve a cikk sem haszontalan) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2018. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Coopper, nagyon, nagyon, nagyon szepen koszonom! Tenyleg nagyon nagy segitseget adtal. Nagyon halas vagyok erte. Tenyleg. Ha nem egy szazeves venasszony lennek, azt mondanam, hogy halabol kuldok egy virtualis olelest. :D


Csak hab a tortan, nem fugg ossze a winfos frissitesekkel (???), de errol mi a velemenyed?

[link]


A Forbes nem annyira fakenews-szint... :(

2018. aug. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!