Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blender 3D-ben hogyan lehet...

Mbk9902 kérdése:

Blender 3D-ben hogyan lehet azt beállítani hogy mikor elindítom a játékot akkor az adott tárgy (jelen esetben plane) -nek csak a körvonalai legyenek láthatóak?

Figyelt kérdés
Mikor elindítóm a játékot akkor az egész tárgy fehér színű teljesen, láttam olyan beállítást hogy wire (átlátszó) de nem tudom hogy hogyan lehetne azt is beállítani hogy a körvonala látszódjon, a válaszokat előre is köszönöm és aki csak gúnyos megjegyzéseket tud tenni azt kérem ne is írjon ide, köszönöm.

2018. aug. 4. 16:06
1 2 3
 1/22 tabaki ***** válasza:
A szerkesztőablakban vonalrajz van a P lenyomásakor?
2018. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nincsen
2018. aug. 5. 12:29
 3/22 A kérdező kommentje:
vagy még esetleg arra gondoltam hogy a lámpával érte ezt el, de nekem lámpával is ugyanaz szóval azt nem tudom, hogy hogyan tudta azt elérni hogy mikor a játékot elindítja akkor a plane-nek csak a körvonala látszódik de maga a tárgy átlátszó
2018. aug. 5. 12:40
 4/22 A kérdező kommentje:
Ifőközben erre is rájöttem :D most az lenne a probléma hogy látszólag mindent rendesen beállítottam de mégsem működik rendesen (mint a videóban 5:33-nál)
2018. aug. 5. 17:10
 5/22 A kérdező kommentje:
2018. aug. 5. 17:11
 6/22 A kérdező kommentje:
a következő észrevételt tettem :D ha a metarial menüpontra megyek alul akkor működikl de a texture menüpontban nem és mikor elindítom a játékot akkor sem ezzel mit tudnék kezdeni? a válaszokat (értelmes és nem kritizáló válaszokat) előre is köszönöm
2018. aug. 5. 18:15
 7/22 tabaki ***** válasza:
2018. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
és 14:41-nél hogyan csinálta hogy kijelölte majd egy másik részre átvitte ? :D (ha ez így értelmes)
2018. aug. 6. 11:29
 9/22 tabaki ***** válasza:

Szerintem ott teljesen hétköznapi dolog történik, csak a szövegben nem egészen érthető a kombináció megnevezése. Tehát, amennyire látom:

1. Kijelöli az alaplapot, meg az egyik gomb elemeit.

2. Shift+D-vel (Duplicate) másolatot készít róluk, utána Enter. Az együttes kijelölésnek köszönhetően a tárgyak viszonyrendszere is lemásolódik, tehát a gomb másolata már nem az az alaplaphoz, hanem annak a másolatához lesz rendelve.

3. M megnyomása után kijelöli, hogy a második rétegre kerüljön át a másolat.

2018. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm és utána látszódik hogy a képet valahogyan megfordítja közvetlenül azután hogy áthelyezte és lemásolta a campaign és a plant-t ,tehát utána a plane textúráját megfordította (nem tudom ez így mennyire érthető de a scale -1-re van állítva és a videóban ez 14:49-nél van)
2018. aug. 6. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!