Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AXX fájlt hogyan módosítsak...

AXX fájlt hogyan módosítsak vissza JPEG-be?

Figyelt kérdés

Pár hónapja letöltöttem egy programot a gépemre, amely titkosította volna jelszóval ezt a kb 500 képemet. De nem működött a beállítás, mégsem védte le jelszóval, így letöröltem a programot. De ezalatt ő automatikusan átkonvertálta a fájlokat AXX kiterjesztésbe, amiket azóta sem tudok megnyitni, társítással sem.


Nem vagyok egy műszaki zseni, de kérlek segítsetek, hogyan lehetnének ezek újra JPEG képek?


Ezer hála,

21/L


2018. aug. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem teljesen értem :(
2018. aug. 4. 21:09
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Telepítsd újra fel azt a mihaszna programot, és alakítsd vissza...anélkül nem megy.
2018. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így van. Kell hozzá a progi amit letöröltél.


Ellenben azt nem értem, hogy honnan tudod hogy nincs rajta jelszó, hiszen a kiterjesztése miatt meg sem tudod nézni őket, hogy jelszavasak-e.

2018. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!