Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik egy alkalmazás, ami...

Létezik egy alkalmazás, ami megragadta a figyelmem, de már nem tudjuk visszakeresni a nevét. Valaki esetleg ráismer?

Figyelt kérdés
Élő hátteret ad a mobilnak, amin egy pasas napszakhoz illően mozog és cselekszik rajta. Bátyámnál láttam, de ő se emlékszik már rá, se a nevére. Android-os dolog, este az animált háttéren a tag például fekszik az ágyában, reggel reggelizik, stb.
2018. aug. 5. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A google play listázza az összes valaha telepített alkalmazást, ott nézzétek meg.
2018. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, igen, de borzasztó régen volt, már esélyünk nem lenne, tudom akkor kellett volna.
2018. aug. 6. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, igaz? Főleg, hogy millió alkalmazásra igazak ezek a funkciók, másféle grafikával.
2018. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!