Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA5-ben hogyan kell feltelepí...

GTA5-ben hogyan kell feltelepíteni a co-op módot?

Figyelt kérdés

Hiába telepítem fel a megadott dolgokat, a scripts könyvtáram üres marad, és nem történik semmi változás a játékban sem.


Ezeket telepítettem fel:

client-0.9.3.2.zip

f36493-EnhancedTrainer_0028.zip

ScriptHookV_1.0.1493.0.zip

ScriptHookVDotNet.zip

vcredist_x64.exe


A scripts könyvtár továbbra is üres, pedig elvileg kéne benne lennie egy "ClientSettings.xml" nevű fájlnak, amiben módosítani kell egy sort. Ilyen fájlom nincs, pedig már vagy 15x újraindítottam a játékot (ezt javasolják, elvileg magától létre kéne hoznia, de nekem nem teszi).


A rendszerem win10pro


https://www.youtube.com/watch?v=oTWdHG9sVGs

Ezen útmutató alapján próbálkoztam


Köszönöm előre is a segítséget!



#játék #GTA 5 #co-op mode
2018. aug. 5. 13:22
 1/3 A kérdező kommentje:
F4-re a trainer előjön, tehát működik, de F9-et hiába nyomogatom, semmi nem történik.
2018. aug. 5. 15:10
 2/3 DINOSOWER válasza:
amikor elinditod a játékot a "clientsetting.xml" meg fog változni gtacoop settingsre.
2018. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyaltalan nincs ClientSettings.xml fajlom a scripts konyvtarban, teljesen ures az a konyvtaram. Es hiaba inditottam mar el tobbszor is a jatekot, nem akar letrehozodni.
2018. aug. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!