Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha ráírok valakire Whatsappon...

Ha ráírok valakire Whatsappon az abból meg tudja állapítani hogy ki vagyok, hol lakom és tudna képeket lopni a telefonomról?

Figyelt kérdés
Oké hogy ha valami profi hekker,de akkor is ahhoz le kene tölteni valami programot hogy képeket lopjom valaki a telefonormól Whatsappon keresztül,nem?Csak úgy senki sem tudna szerintem Whatsappon keresztül a képeim közt turkálni

2018. aug. 5. 23:43
 1/5 anonim válasza:
Az ip címedet megtudhatja, de a képeket nem hiszem, hogy tudna lopni a telefonodról
2018. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Momo-s, Whatsappos dolog miatt kérdezed? 😅 Egyébként, ha random embernek írsz valamit, akkor nem, nem fogja az illető megszerezni az adataid. Viszont ha hackerről van szó, akkor IP cím alapján hogyne tudná?? Amikor feltörik nagy multinacionális cégek programját vagy ilyesmi...bankok, közösségi média, stb, nekik sem küldenek egy linket a hackerek, hogy azt nyissák meg és semmiféle programot sem küldenek nekik. A mai világban a hackerek úgy fel tudnak akármit törni, hogy csak na, sajnos. És ha valamit feltörnek, azt általában úgy átlátják, olyan szinten, mintha te magad néznéd a telefonod. Így értelemszerűen úgy látják a képeid, mintha csak te néznéd azokat. De a képek a legkisebb problémák, ha a telefonodon bármilyen személyes adatot tárolsz...
2018. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyébként meg ha egy hacker, aki tényleg érti a dolgát és úgymond "hátulról támad" (nem küld semmit, hogy nyisd meg és nem akar semmit letöltetni veled), az nem téged fog célpontnak szerezni. Egy valódi hackernek nem az a célja, hogy random megszerezze akárki, hétköznapi ember képeit. Ezért kérdeztem, hogy a Momo-s dologra érted-e. Ugyanis nem mindegy, hogy egy idióta, bolond pszichopata hackerről beszélünk vagy egy épeszű emberről, aki hacker, a kettőnek nem ugyanaz a célja. 😁😁
2018. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,Momo miatt kérdezem.

Rá akarok írni de félek hogy ellopná a képeimet

2018. aug. 11. 12:25
 5/5 anonim válasza:

Hát én Youtube-on láttam olyan külföldi srác videóját, amiben küldött a srácnak egy képet, a srác saját házáról...nem tudom ez igaz-e, ilyet csinál-e vajon az a bizonyos "Momo"... de ha ez létezik, akkor egyértelműen úgy csinálja, hogy ő használja a kamerád, azaz hozzáfér a telefonodhoz, így hozzáférhet a képeidhez is, de elég egyértelmű, hogy a házadban nincs ott, nem is lesz, de még csak nem is létezik. 😁

De lehet ennek a Momonak csak egyszerű ijesztgetés a célja, azáltal, amiket küld. Ráadásul mivel elterjedt lett, így elég valószínű, hogy napról napra kevesebb személynek ír vissza, így kevesebb embernek él vissza az adataival.

2018. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!