Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megbolondult a Steam?

Megbolondult a Steam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémával küzdök, hogy kb 2 hónapja akármit próbálok csinálni nem tudom elérni a Steamen a játékkönyvtáram. Ha rányomok befagy a Steam képe (ahol éppen voltam) és nem csinál semmit se. Ha befagyást követően rányomok akármi másra azt betölti.

Mit lehet ez ellen tenni, mert kicsit frusztráló már, hogy veszek egy játékot erre, visszadob az áruház főoldalára, majd fogom magam megint rákeresek a játékra, az áruházi oldalon megnyitom, legörgetek és ott nyomok rá, hogy "Játszd most!" csak azért, hogy telepíteni tudjam.

Most őszintén, valaki találkozott már ilyennel?

És a vicc, hogy ugye mondjuk egy Chrome-ból nem lehet megnézni a könyvtáram telós alkalmazás pedig szintén nem azt a könyvtárat mutatja amit én szeretnék.


Aki tud erre valami orvosságot annak előre is köszönöm válaszát!


"FUUUUU you Gaben!"



2018. aug. 10. 00:07
 1/2 Tóth Renátó ***** válasza:
76%
Próbáld meg újra telepíteni a steamet
2018. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldódott!

A Nagykép módban bár igaz 8 percet így is vártam mire betöltött a könyvtáram...

---------

Egyébként az volt a legelső amit kipróbáltam.

2018. aug. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!