Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám vissza szerezni,...

Gamerlovag kérdése:

Hogyan tudnám vissza szerezni, az Uplay fiókomat?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne, hogy elfelejtettem a jelszavamat. (Mert nem nagyon használom az Uplay-t.)

És ahhoz, hogy új jelszavat adjak meg, be kell lépnem egy régebbi Gmail fiókba. De a Gmail fióknak a jelszavát is elfelejtettem. :,D

Szóval, hogyan lehet írni az Uplaynek?

Bizonyítani tudom, hogy az én fiókom, mert vettem és be is aktiváltam 2 játékot. (Might & Magic : Heroes VI , Assasin's Creed Brotherhood) Midkettőnek megvan még a CD kulcsa és a doboza.

És még annyi lenne, hogy hogyan írjam le ezt az Uplaynek angolul? Mert nem tudom jól angolul :,D. És legysz csak normálisak írjanak. :D


2018. aug. 14. 08:13
 1/1 FireFight válasza:

Írni kell a Supportnak.

Használj Google fordítót,de próbáld minél tömörebben leírni, mert úgy jobban fordít.

De amúgy érteni fogják, hogy nagyjából mi a problémád.

2018. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!