Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom a...

Milyen programmal tudom a régi VHS kazettákat számítógépre vinni?

Figyelt kérdés
Az összeköttetés megvan a laptop és a VHS lejátszó között, de megfelelő programot nem találtam, ami mind a hangot, mind a képet a maximális minőségben tudná rögzíteni. Ötletek?

2018. aug. 14. 15:19
 1/8 Szirty ***** válasza:

"Az összeköttetés megvan"


Tehát van video digitalizáló hardver a gépedben?

2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 progizo válasza:
Én az ingyenes OBS64-et használtam erre, ami az obsproject.com honlapról tölthető le.
2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 progizo válasza:
#1. Nem kell ehhez külön hardver a gépbe; elég az olyan kütyü, mint az EasyCap és társai. Csak becsatlakoztatod egy USB-portba, a másik végét meg a videó SCART kimenetébe és kész az összeköttetés. Innentől van az olyan programoknak a dolga, mint az OBS64.
2018. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:

"Csak becsatlakoztatod egy USB-portba, a másik végét meg a videó SCART kimenetébe és kész"


Na igen a hardver amit említettem a kérdésben.

2018. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 progizo válasza:
#4.: Azt hittem, digitalizáló kártyára vagy hasonló beépített eszközre gondoltál.
2018. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
Arra gondoltam ami digitalizálja az analóg video jlet. Nincs jelentősége annak hogy ez be van építve és hogy kártya vagy USB stick, az mindegy.
2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a digitalizáló hardver megvan, csak az azt felismerni képes program nem volt még, de ezt már sikerült orvosolni. Nálam a VHStoDVD 5.0 jött be, mivel nem volt serial number, így ügyeskedni kellett.
2018. aug. 14. 23:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit vettem régen átalakító, volt hozzá egy telepítő lemez is, ugyanevvel a programmal, csak a lemez és a hozzá tartozó aktiváló kód is elveszett. Ezért kellett valami, de hosszas keresgélés után meg is lett.
2018. aug. 14. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!