Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messenger! A program azt...

Messenger! A program azt jelzi, a címzett nem olvasta az üzenetem, de mint kiderült, mégis. Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Az üzenet mellett alul ott van, hogy el lett küldve (kék körben kék pipa), de még nincs kézbesítve (kék teli kör pipával) és elvileg nem is olvasta....

2018. aug. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a messenger fos. A fejlesztőket kérdezd, bár nem tudom, hogy miért nem sikerül egy normális alkalmazást összegányolniuk...
2018. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mobilon az ertesitesi savban el lehet olvasni annelkul hogy megnyitna az uzenetet pl
2018. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mobilon az ertesitesi savban el lehet olvasni annelkul hogy megnyitna az uzenetet pl"


Igen, viszont ebben is esetben is kézbesítve kell lennie az üzenetnek.

Ez a jelzési rendszer úgy működik elvileg, hogy ha elküldve van írva, akkor a Facebook szerverei fogadták az üzenetet, de az illető egy eszközön sincs belépve, vagy ha be van lépve, akkor nem csatlakozik az internetre. A kézbesítve jelenti azt, hogy legalább az egyik eszközön amin be van jelentkezve megkapta az üzenetet. Az elolvasta meg egyértelmű.

Kérdező: Amit írtál alapesetben csak úgy lehetséges, hogy az illető az engedélykérések közé rakta a beszélgetéseteket (azaz ráment hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása). Így nem kapsz semmilyen visszajelzést az üzeneted állapotáról, csak annyit hogy elküldve. A másik lehetőség, hogy valóban hiba miatt rosszul jelzi.

2018. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Szerintem is valahogy az engedélykéréseknél "utasított el", és úgy olvashatta el.
2018. aug. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!