Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet 7. generációs...

Hogyan lehet 7. generációs processzoros laptopra Windows 7 64 bitet feltenni? Már a telepítő is elakad, mondván helyezze be a hardver illesztőprogramját. Gondolom a processzor nem tetszik neki

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor szokta írni, amikor usb-ről telepíted, és 3.0-ás portba dugod az usb-t.
2018. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam felrakni, nekem is ez volt a problémám, pár órát én is el*szakodtam vele.

Mi a gyártója az alaplapodnak?

Gigabyte-nak, és MSI-nek van ilyen toolja, amivel ezt megtudod oldani, hogy a meglévő ISO fájlodhoz hozzáadja a drivereket.

GIGABYTE:

-Windows USB Installation Tool: [link]


-MSI Smart Tool

2018. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Plusz még azt is, amit az első írt, semmiképp ne 3.0-s USB-ről próbáld.
2018. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dongaben ***** válasza:
Látatlanban nehéz erre válaszolni, de szerintem inkább a BIOS beállításokkal lehet probléma. Keress valakit az ismerőseid közt, aki jártasabb ebben.
2018. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Felejtős. Még egyedi építésű asztali gépeknél talán lesznek hozzá driverek is, viszont laptopnál kizárt. Jobb lesz ha elengeded szépen az Windows 7 -et.
2018. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy HP Probook 450 G5-ről van szó. A Windows 7 64 bit több okból is kívánatos volna rá, ami miatt a Windows 10 felejtős megoldás sajnos. Ennek fényében valakitől segítség? Köszönöm szépen előre is!
2018. aug. 15. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Windows 7-től búcsúzz el, ha úgy géped van. Nekem is újgenerációs procim van - Ryzen 5 1600. Win7 felmegy rá, egy-két trükkel nem dobálgatja, hogy hardvert nem támogatja. De állandóan kifagy, kék halálozik. Win10-et tudsz csak rátenni vagy Linuxot.
2018. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha már minden áron Windows 7, ezen a fórumon adnak hasznos tippeket:

[link]

Elvileg sikerült nekik felerőszakolni a Windows 7 -et G4 -es modellre. Bár én nem ajánlom, mert írják hogy a Windows Update utána nem működik.


Ha csak apróbb dolgok miatt kell a 7, javaslom virtuális gépből futtasd Windows 10 alól.

2018. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan helyre kell, ahol muszáj lefagyasztani a gépet DeepFreeze-vel, hogy semmit se tudjanak rajta módosítani. Olyan felhasználók kezei közé kerül, ahol gyakorlatilag a legkomolyabb windows-os korlátozás sem működik. A windows 10 pedig -bizony- nem nagyon szereti a DeepFreeze védelmet, mondhatni megőrül tőle, hiába írják, hogy támogatja a windows 10-et a legújabb DeepFreeze. Nem támogatja. Illetve, Win10-et nem lehet menteni sem bootolható backupperekből, csak win7-et sikerült eddig még.
2018. aug. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!