Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » American Truck simulator 2 és...

American Truck simulator 2 és Europa Truck simulator 2 ATS2/ETS2 mennyire fedi ka valóségot mint pélya és fuvaroás fizetés?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2018. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha minden tartalmat figyelembe veszel, az American Truck Simulatorban 4 nyugati állam (California, Nevada, Arizona és Új-Mexikó területén fuvarozhatsz.


A játék a maga módján realisztikus, de szerintem látszik rajta, hogy a maga módján elmarad az ETS2 szintjétől, mert ott nagyobb a bejárható terület is az összes tartalommal, (Spanyolország nagyobb része, Portugália, és a keleti országok, pl. Ukrajna kivételével)


A fuvarozás bérezését a játékban több tényező is befolyásolja, de jól működik, mert a távolságot és a rakomány típusát is figyelembe veszi a játék.

2018. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te amúgy elolvastad a kérdésed?
2018. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak az ETS-el játszottam. Megvannak a helyi jellegzetességek nagyjából, de a valóságtól távol állnak.
2018. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
40%
4-esnek igaza van, főleg úgy, ha véletlenül szép hazánkba tévednél játék közben, akkor 30 km-ként szélturbina szélturbina hátán, meg hasonlók...
2018. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok a felvilágosítást

remek választ köszi


2.-nak meg üzenném hogy zöld helyett középső ujj XD

2018. aug. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!