Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem az XP-t a...

Hogyan telepítsem az XP-t a Windows 7 mellé? Mert már mindenhogyan próbáltam de SEHOGYSEM működik.

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy hogy 1.-nek XP utána Win7 és utána csak a Win7 indult el... bárhogyan is próbáltam beállítani hogy meglegyen a rendszerindítási menüben az XP ha sikerült is nem tudtam elindítani mert hibát írt ki... aztán ha meg véletlen sikerült megcsinálnom valahogy akkor ugyan ez volt csak akkor a Win7 nem akart se hogysem elindulni....

Úgy is próbáltam hogy Win7 és utána az XP és úgysem jó akkor ugyan így de csinálni akartam 1 javítást Win7 re de nem sikerült... mivel valami hibát írt ki hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval vagy micsoda... pff hát én ezt nem értem.. ez nekem már magas...

Természetesen KÜLÖN partíción van az XP-Win7

Aki válaszol az azért visszanézhetne a válaszomra hogy sikerült-e vagy nem...


2010. jún. 21. 00:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Először mindig a régebbi majd az újabb rendszer. Tehát XP majd 7. A win 7 észreveszi az xp-t és maga mellett indíthatóvá teszi. Fordítva is működik, de bonyolultabb. Keress neten leírásokat, annyi van!
2010. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Próbáltam úgy hogy 1.-nek XP utána Win7 és utána csak a Win7 indult el..."

Hát már bocs de sztem el se olvastad a kiegészítést....

2010. jún. 21. 01:02
 3/19 anonim ***** válasza:
De elolvastam. Jelenleg így működik nálam is. Első rendszer 7, második Xp. Akármilyen sorrendben csináltam, nekem mindig sikerült. Van egy tippem. Most melyik rendszer működik?
2010. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A windows7 és az XP nem teljesen ugyanúgy bootol.

Az EasyBCD programmal megoldható, hogy mind a 2 bootolható legyen.


[link]

2010. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Most a Win7

EasyBCD-vel is próbáltam meg parancssorban is de sehogy sem jött össze eddíg

2010. jún. 21. 01:07
 6/19 A kérdező kommentje:
EasyBCD-ben meg már több 100 féle kombinációt próbáltam persze sikertelenül
2010. jún. 21. 01:08
 7/19 anonim ***** válasza:

Sajátgép (asztalon) jobb gomb/Tulajdonságok/Speciális rendszerbeálítások/Idítás helyreállítás/Beállítások. Rendszerindítás résznél nézelődj. Rendszerek listájának megjelenítése pipálva van?

Ha nem akarnák aludni menni, segítenék, de most nincs hangulatom hozzá. Ha holnapig nem sikerül majd utánanézek és segítek.

2010. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor valamit te csinálsz rosszul. Melyik paticó az aktív?

Mind a 2 partició bootolható vagy az egyik csak logikai?

Ha mondjuk a második rendszert egy logikai particióra teszed fel onnan soha nem fog bootolni.

2010. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Persze hogy be van
2010. jún. 21. 01:14
 10/19 A kérdező kommentje:
ööö hát azt hol nézzem meg? De eddig az XP ment aztán most alkottam vmit nemrég és most csak a Win7 működik szóval nem tudom....
2010. jún. 21. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!