Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a probléma a Windows Updattel?

Mi a probléma a Windows Updattel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Windows Updattel lenne problémám. Mikor kikapcsolok akkor automatikusan kiírja a gép hogy ne kapcsoljam ki a gépet mert telepíti a Windows Updatet. El is megy 20%-ig aztán megáll, majd később a gép is leállítva így a letöltést.

Mikor visszakapcsolom a gépet akkor egy üzenet fogad hogy "Nem sikerült a Windows Update telepítése, Frissítések visszavonása."

Ez engem már nagyon zavar, újratelepíteni nem akarom a Windowst mert félek hogy abból is probléma adódna.

Én sérült fájlra gyanakszom de nem annyira értek hozzá, ezért kértem a segítséget.



2018. aug. 21. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

amikor megáll, akkor mennyit vársz?


Van hogy 30-40 percet telepit stb.

2018. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

A hibaelhárítót próbáltad már futtatni?

[link]

2018. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A hibaelhárítót futtattam és azt írta hogy minden ami problémás ki lett javítva. De minden maradt ugyanúgy. Ugyanazt a hibaüzenetet kaptam.

Amikor megáll akkor rögtön kiírja hogy leállítás aztán a gép leáll.

2018. aug. 21. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szabad hely is van?
2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Mind a C mind a D meghajtón is van 624 GB szabad hely.
2018. aug. 21. 18:35
 6/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbálj egy off-line windows updatét futtatni, ha sikerül remélhetőleg a következő frissitéskor már nem fog "meghalni" a windows updatéd : [link] leirás hozzá : [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Végigfuttattam a programot de szerintem nekem egy "kisebb" Windows Updattel van problémám.

"2018-08 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1607 x64-alapú rendszerekhez (KB4343887)"

Ezt nem akarja telepíteni semmiféleképpen nem tudom miért. Már Microsoft katalógusból is próbáltam leszedni de mikor letöltött akkor újraindítást kért megint. És megint kiírta hogy visszavonja a frissítést.

Ezt a "kisebb" frissítést offline nem lehet telepíteni?

Köszönöm a segítséget előre is.

2018. aug. 23. 15:34
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Akkor újra kell telepíteni a Windows 10 -et tiszta telepítéssel (a legújabb változatát). Más megoldást sajnos nem látok.
2018. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos újratelepítés. Esetleg még ezt megpróbálhatod, de sok esélyt nem látok a javulásra:

[link]

2018. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy bevált módszer: a Lemezkarbantartót kellene lefuttattni és törölni a felesleges dolgokat. Aztán inditsd újra a gépet és automatikusan el kell indulnia a Windows Upadate-nak. Ha mégse, inditsd el a Frissitések keresését.
2018. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!