Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik azok a meghajtókép meg...

Mik azok a meghajtókép meg lemezkép fájlok?

Figyelt kérdés
Letöltöttem internetről(torrent) filmet meg játékot, de nem tudom megnyitni őket, valami cd egy papírlap előtt alakú ikonjuk van, nagyon szép, de amikor megpróbálom megnyitni, megnyílik valami nero, ami azt akarja, hogy írjam cd-re meg dvd-re... de én nem akarok cd-re meg dvd-re írni semmit, nincs is cd-m meg dvd-m. amikor a tulajdonságoknál megnézem azt írja hogy lemez-kép fájl (.nrg) meg meghajtóképfájl (.cue) a típusuk. hogy tom megnézni a filmet és játszani a játékkal?:D lehet h ez így homályos vagy hülyeséget írtam akkor bocs, de próbáljatok válaszolni :)
2007. dec. 2. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a Daemon Tools progit, ez létrehoz egy virtuális meghajtót, és ezzel tudod beolvasni.

Link: [link]


Ha nem érted a használatát írj nyugodtan, vagy használd a keresőt.

2007. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
igen írnék csak éppnem tudom az elérhetőséged:(
2007. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!