Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenesen letoltheto...

Milyen ingyenesen letoltheto programot ajanlatok video osszevagasahoz kezdonek?

Figyelt kérdés
Nehany perces fazisok vannak felveve telefonnal, ezeket szeretnem osszefesulni, felgyorsitani, plusz egy zenet ala tenni. Nem szeretnek nagyon belemelyedni tul profi programok elsajatitasaba, nincs ra idom, energiam, ezt az egy videot szeretnem osszehozni. Szamitastechnikai tapasztalatomrol annyit, hogy vektorgrafikus programokhoz ertek, valamint tanultam flasht es 3d animaciot rovid ideig, ergo nm vagyok analfabeta a szamtechben, az uj programok megismerese, idozitesek beallitasa nem jelent gondot. Olyan programot keresek, ami nem profiknak szol. Elnezest az ekezetek hianya miatt, es koszonom elore is a tippeket. 40/N
2018. aug. 23. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Windows Live Movie Maker vagy VideoPad Video Editor.

Előbbi nem letölthető már hivatalosan, link: [link]

2018. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked a tippeket, a VideoPad bevált, gyorsan megtanultam a használatát, (pár óra) és sikerült is elkészítenem az első videómat. Első, mert most ezen felbuzdulva nem is az utolsó. Már fent ragyog a youtube-on :-)
2018. szept. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!