Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljak házilag zöld...

Hogyan csináljak házilag zöld hátteret?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak csinálni zöld hátteret, és úgy felvenni magam. Aki jobban ért ehhez a dologhoz, írja le nekem, hogy hogyan csináljam meg lépésről lépésre, mert nagyon szeretném, ha sikerülne, de nem kérek beszólásokat. Programom és helyem is van, na meg némi pénzt is tudok belefektetni.


Előre is köszi a segítséget!



2018. aug. 23. 21:42
 1/3 tabaki ***** válasza:

Azontúl, hogy készen is tudsz vásárolni...

[link]

...a zöld háttér annyi, amennyit a neve mond. Ha tehát tudsz egy kellően élénk színű világoszöld lepedőt vagy egyéb textilt vásárolni, az már megfelel, akkor is, ha némiképpen eltér a színe az ideálistól. Voltaképpen bármilyen egyéb szín is megfelel, amely kellően eltér a te színeidtől. Ha nem kell, hogy mozgatható legyen, egy falat is lefesthetsz.

2018. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2018. aug. 24. 09:11
 3/3 anonim válasza:
Én a falamon egy részt festettem be zöldre tökéletesen működik. Este kell hozzá egy kis megvilágítás, de az pár 1000 forint (Persze Én hosszútávon használom így) Ha rövid távre kell és mozgatható legyen akkor az vegyél egy zöld hátterek vászonból világítással :)
2018. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!